Dönüşün Muhteşem Olacak

Amerika’nın en seçkin ve köklü liselerinde 1 yıl eğitim, çocuğunuzun eğitim hayatı için yeni bir sayfa olacak. Akademik başarılarından sosyal hayatlarına kadar yaşamlarının her alanında farklı bir dünyaya adım atacak olan öğrencilerimiz, Türkiye’ye yeni liderler ve örnek öğrenciler olarak dönecekler.

 

  • Ana Dil Düzeyinde İngilizce: Program dahilinde Amerika’da lise eğitimi gören öğrencilerimizin tamamı ana dil seviyesinde İngilizce öğreniyorlar. Akademik İngilizcelerini geliştirdikleri gibi geri döndüklerinde akıcı bir şekilde İngilizce konuşabiliyorlar.
  • Dünya Standartlarında Bir Eğitim: Dünyanın en prestijli liselerine sahip olan Amerika’da çocuğunuzun ilgi ve becerilerine uygun bir lise seçiyoruz. Burada aldığı 1 yıllık eğitimi esnasında önemli derslerde ciddi ilerleme kaydeden öğrencimiz, ABD liselerinin geniş teknolojik altyapıları sayesinde ilgilendiği sanat ve spor aktivitelerinde de gelişmeye devam ediyor. 
  • Yeni Küresel Topluluklar: ABD liselerinde dünyanın birçok yerinden arkadaşlar edinen öğrencilerimiz, katıldıkları bu topluluklar sayesinde yabancı dillerini ömür boyu geliştirmeye devam ederken bir yandan birbirlerine birçok konuda devamlı destek oluyorlar.
  • Yurt Dışında Üniversite Fırsatı: Yurt dışında üniversiteler, kendi ülkelerindeki liselerden mezun olan öğrencilere öncelik veriyor. Dönüşün Muhteşem Olacak kampanyasıyla Amerika’da lise okuyan öğrencilerimize ABD’de üniversite kapısı açılıyor.

Kayıt Formu
  

ISEWorld - Dönüşün Muhteşem Olacak

30+ Yıllık Deneyim

ISEWorld olarak 30 yıldan uzun süredir 20.000’den fazla başarılı öğrencimizi dünyanın en seçkin ve köklü eğitim kurumlarına yollamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu süreçte elde ettiğimiz deneyim ve bilgi birikimimizle çocuklarımızın geleceğini inşa etmeye devam etmekte kararlıyız.

ISEWorld Her An Öğrencinin Yanında

Program süreci boyunca sadece hazırlık ve başvuru aşamalarında değil, öğrencilerimiz Türkiye’ye geri dönene kadar her adımda yanınızdayız. Uzman danışmanlarımızla başta karmaşık gibi gözüken yurt dışı eğitimi sürecinde öğrencilerimizin karşılaştığı her sorunla anında ilgileniyoruz.

Öğrenci – Veli Takip Sistemi

Basecamp uygulamamız  sayesinde her veli çocuklarının yur dışı eğitimi serüvenlerini adım adım takip edebilir ve sürece kolaylıkla dahil olabilir. Uzman kadromuz eşliğinde verimli ve devamlı bir şekilde devam eden bilgi alışverişi, velilerin içinin her daim rahat kalmasını sağlar.

Smart Guide Sistemi

Öğrencilerimizin yurt dışı eğitimlerinden maksimum verimi alabilmelerini sağlamak için geliştirilen Smart Guide sistemi sayesinde önce öğrenci ve velilerimizin hedefleri analiz edilir. Öğrenciye özel kariyer planlaması ve program seçimi sonrasında uzmanlarımızın desteğiyle başvuru ve mülakat süreci başlar. Son olarak öğrencilerimizi bu serüvene hazırlamak için geniş bir oryantasyon programı ve kültür şoku eğitimi verilir.