Kayıt Formu

0212 7060036

  
 
İngiltere'nin Önde Gelen Okulları ile
yüzyüze görüşme fırsatı

15 Kasım Cuma Günü Ankara Hilton Otel'de, 16:00-19:00 saatleri arasında, 16 Kasım Cumartesi Günü İstanbul Divan Otel Taksim'de 13:00 - 17:00 saatleri arasında ve 17 Kasım Pazar günü İzmir Mövenpick Otel'de 13:00 ile 17:00 saatleri arasında yapılacak etkinliğe yurt dışında ama özellikle İngiltere'de eğitim alma hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen tüm öğrenciler davetlidir.

Etkinlikte İngiltere'de lise eğitimi ile ilgili direkt okul yetkililerinden kayıt süreçleri, okul imkanları ve burslar hakkında bilgi alabilecek ve hemen başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Tüm bu süreç içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlere destek olacaktır.

İngiltere'deki liselerin son derece ilgi çekici dersleri müfredatlarında bulundurarak güçlü bir akademik programın yanı sıra, ülkemizde okul dışında gerçekleştirilebilen onlarca spor ve sanat dalını da ders dışı aktiviteler olarak okulun içerisinde sunduklarını biliyor musunuz? Danışmanımıza kendi ilgi alanlarınızdan ve bundan sonra yapmayı hedeflediklerinizden bahsederken, kendinizi en iyi şekilde ifade etmenizi sağlayacak okulunuza adım adım yaklaşıyor olacaksınız.

 
 
 
image5

Rossall School

Manchester Havalimanı’na 1 saat mesafedeki Rossall School, İngiltere’nin Lancashire şehrinde 160 dönümlük bir kampüste yer almaktadır ve 2-18 yaş arası 660 öğrencisi bulunmaktadır. Okul lise seviyesinde hem IB hem A Level programları sunmaktadır. İkinci dil olarak Fransızca, Almanca, Rusça ve İspanyolca verilen okulda uluslararası öğrenciler için ayrıca ESL desteği bulunmaktadır. Kano, Rugby, Yelkencilik, Masa Tenisi, Eskrim, Fitness ,Badminton, Basketbol, Futbol, Golf, Hokey, Squash, Yüzme, Tenis, Atletizm, Voleybol gibi birçok spor olanağı bulunur.

Profesyonel düzeyde futbol oynayan öğrenciler için Futbol Akademisi mevcuttur. Okulda ayrıca iki adet performans salonu, sekiz adet müzik pratiği odası, Astronomi ve Uzay Bilimi Merkezi, Starlab Planetaryumu ve Victoria Gözlemevi bulunmaktadır.

image4

Abbey College in Malvern

Okul Oxford, Bristol, Birmingham gibi şehirlere 1, Londra'ya 2.5 saat mesafede. 600'e yakın öğrencileri var. IGCSE, A Level ve Foundation programları mevcut. Liseyi burada bitirip yurtdışında üniversiteye devam etmek isteyen öğrenciler işletme, mühendislik, sanat, hukuk, tıp gibi alanlar için foundation programına katılıp bir senede diploma alabiliyorlar. Uluslararası öğrenciler için ayrıca ESL (English as a Second Language) destek programları bulunmakta. Teniz, yüzme, futbol, okçuluk, dans, yoga gibi 30’a yakın spor aktivitesi bulunmakta.

image5

Mount Kelly

İngiltere’nin Tavistock şehrinde yer alan Mount Kelly’nin, 3-18 yaşları arasında 590 öğrencisi bulunmaktadır. GCSE ve A Level programları bulunan okulun mezunları Bristol University, Exeter University, University of London, Imperial College London gibi okulları tercih etmektedir. Duke of Edinburgh, münazara, gazetecilik gibi kulüplerin yanı sıra, okulun öne çıkan en önemli programlarından biri de yüzme. Oldukça iddiali bir yüzde takımı olan okulda profesyonel seviyede programlar mevcuttur. Uluslararası öğrenciler için aynı zamanda EAL (English as an Additional Language) programı bulunmaktadır.

image5

Ryde School

Londra’ya iki saat mesafedeki okul, 3-18 yaş aralığında 800’e yakın öğrencisi var ve 15 farklı ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Okulda A Level’ın haricinde tercih eden öğrenciler için IB Diploma programı da yer almaktadır. Okulda MUN, STEM, Duke of Edinburgh gibi signature programlar da mevcut.

 

Gelin, siz de bu hayalin bir parçası olun. İngiltere'de lise okumanın ayrıcalığını yaşayın!

Biz ISEWorld olarak 30 yılı aşkın süredir binlerce öğrenciyi hayallerine kavuşturmanın, yurtdışında lise eğitimi alan gençlerimizin hayatlarını nasıl değiştirdiğini görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sizin de geleceğin liderlerinden biri olmanız dileğiyle...

Sevgiler,

ISEWorld Türkiye ®, İstanbul

Programlarımız Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Kurumları Yönetmeliği ve Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Denklik Yönetmeliği Kapsamındadır.